Szkoła dla elektryków – tylko u nas!

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne! Nasze kursy pozwalają zdobyć przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie elektryka. Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie, prowadzone przez kadrę najlepszych specjalistów. Jesteśmy jedynym w Polsce akredytowanym ośrodkiem szkoleń praktycznych z zakresu uprawnień SEP oraz pomiarów elektrycznych.

Zainteresowany?

Zobacz naszą szkołę dla elektryków

 
 
Szkoła dla Elektryków

Szkoła dla Elektryków

Stawiamy nacisk na praktykę

W naszych szkoleniach stawiamy przede wszystkim na rozwój praktycznych umiejętności.

Podczas zajęć poruszamy zagadnienia z działu elektrotechniki, układów zasilania i montażu urządzeń elektrycznych, instalacji oświetleniowej i aparatury sterowniczej, a także montażu i analizy obwodów prądu przemiennego.

Uczestnicząc w naszych kursach dowiesz się m.in. jakie układy sieciowe są stosowane w elektroenergetyce, jaki osprzęt zasilający czy zabezpieczający jest stosowany w rozdzielnicach modułowych i jak poprawnie przeprowadzić pomiary impedancji pętli zwarcia oraz spadków napięć w instalacji elektrycznej.

Szkoła dla Elektryków

Kursy na miarę Twoich potrzeb

Oferujemy profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne w praktyce na dwóch poziomach zaawansowania: przygotowawczym i uzupełniającym.

Szkolenia na poziomie przygotowawczym skierowane są do osób, które dopiero chcą zacząć pracę w tej branży, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniej wiedzy ani doświadczenia. Kursy pozwalają zdobyć niezbędne kwalifikacje do wykonywania pracy w zawodzie elektryka.

Szkolenia na poziomie uzupełniającym skierowane są do osób, które posiadają już pewne kompetencje, jednocześnie zależy im na uzupełnieniu zdobytej wiedzy i umiejętności. Kursy na poziomie uzupełniającym stanowią przygotowanie do egzaminu kwalifikacyjnego.

Wyróżnia nas jakość i doświadczenie

Posiadamy wybitnych specjalistów z branży. Zajęcia prowadzimy w profesjonalnym laboratorium. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i aparaturą. Zapewniamy najlepszą jakość prowadzonych zajęć. Nasi kursanci wyróżniają się bardzo wysokim poziomem kompetencji.

Świadectwo kwalifikacji

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje świadectwo kwalifikacji zawodowych, akceptowane przez komisje kwalifikacyjne Urzędu Regulacji Energetyki (URE), które umożliwia przystąpienie do egzaminu SEP. Dajemy gwarancję, że zdasz go z wynikiem pozytywnym!

Od 1 lipca 2022 roku, aby zdobyć uprawnienie SEP, należy mieć ukończone 18 lat i posiadać dokument potwierdzający odpowiednią wiedzę (Dz.U. z 2022 r. poz. 1392).
Gwarantujemy, że zostaniesz dopuszczony do egzaminu SEP i zdasz go z wynikiem pozytywnym!

Dla kogo szkolenie?

Kurs skierowany jest do osób pragnących zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, pozwalające na pracę w zawodzie elektryka.
Szkolenia elektroenergetyczne w praktyce to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcą zdobyć zupełnie nowe umiejętności, ale też świetny sposób na rozwój dotychczasowych kompetencji.

Specjalistyczne uprawnienia oraz uprawnienia SEP

Uczestnicząc w szkoleniach przeprowadzanych przez doświadczoną kadrę, zdobędziesz wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Dodatkowo, bezpośrednio po przejściu kursu uczestnicy otrzymują świadectwo kwalifikacji zawodowych dopuszczające do egzaminu SEP w myśl nowych przepisów!

Szkoła dla Elektryków