Przedsiębiorco, prowadzisz firmę ukierunkowaną  na urządzenia chłodnicze, klimatyzacyjne lub pompy ciepła? Zdobyłeś certyfikat f-gazy w 2016 roku? Czy wiesz, że w 2023 roku, zgodnie z Ustawą f-gazową, Twoja firma może zostać poddana okresowej kontroli Urzędu Dozoru Technicznego (UDT)? Sprawdź, co powinieneś zrobić, by Twoje przedsiębiorstwo spełniło skomplikowane wymogi obowiązujących procedur f-gazowych.

 

W ciągu ostatnich 7 lat przepisy bardzo mocno się zmieniły – żeby pozytywnie przejść przez kontrolę UDT – zgodnie z najnowszym rozporządzeniem f-gazy oraz aktualną ustawą f-gazową – należy zwrócić uwagę na obowiązujące wymagania, w tym m.in.: posiadać odpowiedni sprzęt, mieć właściwe procedury, system dokumentowania wykonywanych czynności i zatrudniać certyfikowany personel.

Sprawdź, czy Twoja firma jest w bazie przedsiębiorców UDT, którzy muszą przejść kontrolę w 2023 roku: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html 

Jak spełnić procedury f gazowe i jednocześnie mieć pewność pomyślnego przejścia przez kontrolę UDT i przedłużenia certyfikatu f-gazy? Wystarczy, że skorzystasz z naszej OFERTY WSPARCIA, a my zadbamy, by zbliżająca kontrola była jedynie formalnością!

Zainteresowany?
Zobacz ofertę na wsparcie w zakresie kontroli UDT certyfikatów f-gazowych

Zapewniamy pomoc i przeprowadzenie przez skomplikowane procedury f-gazowe.

GWARANTUJEMY pozytywne przejście kontroli Urzędu Dozoru Technicznego.

JAK MOŻEMY POMÓC?

  • Przygotujemy aktualne procedury (system dokumentowania przedsiębiorstwa pod kątem branży chłodniczej).
  • Dajemy możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu na czas kontroli wg Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dn. 7 grudnia 2017 roku.
  • Dajemy możliwość skorzystania z naszej oferty kursów na lutowanie twarde metodą 918 oraz zbiorniki ciśnieniowe TÜV Rheinland..
  • GWARANTUJEMY POZYTYWNE PRZEJŚCIE KONTROLI URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO. 

Kontrola UDT - wsparcie dla firm

CERTYFIKACJA F-GAZY – KONSEKWENCJE UTRATY CERTYFIKATU

Celem kontroli jest ocena przedsiębiorstwa pod względem poprawności funkcjonowania oraz wsparcie ochrony środowiska. To niezwykle ważne, by Twoja firma przeszła kontrolę UDT pozytywnie! Dlaczego? Jeśli, w wyniku kontroli, ważność certyfikatu f-gazy dla przedsiębiorstwa zostanie zawieszona lub cofnięta, nie będziesz mieć możliwości:

  • wystawiania faktur, a  tym samym sprzedaży produktów obejmujących klimatyzację i pompy ciepła,
  • zakupu czynnika do klimatyzacji i pomp ciepła – ich serwisowania.

Brak certyfikatu oznacza, że Twoja firma nie będzie mogła świadczyć swoich podstawowych usług. Twoi klienci stracą zaufanie do Twojego przedsiębiorstwa, a wraz z tym pogorszy się sytuacja finansowa Twojej firmy. Nie ryzykuj. Oszczędź sobie niepotrzebnego stresu. Oddaj sprawy w ręce ekspertów. Spraw, by nadchodząca kontrola była tylko formalnością – skorzystaj z naszego profesjonalnego WSPARCIA oferowanego w związku ze zbliżającą się kontrolą UDT. 

ZAPEWNIAMY POMOC I PRZEPROWADZENIE PRZEZ SKOMPLIKOWANE PROCEDURY F-GAZOWE

Obowiązująca obecnie ustawa f-gazowa oraz aktualne rozporządzenia nie mają przed nami żadnych tajemnic! Z nami możesz mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo przejdzie kontrolę UDT i będzie mogło dalej świadczyć usługi swoim klientom.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 660 900 900

Lub napisz wiadomość:

szkolenia@f-gazy.com.pl

 

Możesz też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego:


    Pobierz ofertę w PDF