SZUKASZ NAJLEPSZEGO SZKOLENIA SEP?

Dzięki naszym szkoleniom szybko i bezproblemowo zdobędziesz potrzebne kwalifikacje.
Kursy prowadzone są przez osoby posiadające doświadczenie teoretyczne i praktyczne.
Po ukończeniu szkolenia bez trudu poradzisz sobie z egzaminem.

Szkolenia SEP prowadzimy na terenie całej Polski. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które chcą rozpocząć karierę z uprawnieniami sepowskimi oraz pracownicy, którzy chcą te uprawnienia odnowić.

Odnawianie uprawnień jest konieczne co 5 lat, zgodnie z przepisami prawa.

Zainteresowany?

Szukaj szkolenia SEP w swoim mieście >>

Uprawnienia SEP

UPRAWNIENIA SEP – DLA KOGO?

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. (Dz. U. Nr 89 z dnia 21 maja 2003 r.) kursy są przeznaczone dla osób na stanowiskach eksploatacji i/lub dozoru:

  • Grupa 1. Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
  • Grupa 2. Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządzenia energetyczne.
  • Grupa 3. Urządzenia, instalacje i sieci gazowe, wytwarzające, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywające paliwa gazowe.

Dotyczą one prac wykonywanych w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym.

PRZYSTĘPNA FORMA

Dzięki wysokim kwalifikacjom osób prowadzących kursy wszystkie zagadnienia przedstawiane są w przystępny sposób. Szkolenie trwa do 4 godzin, dlatego istnieje możliwość przystąpienia do wszystkich trzech kategorii kursu w jednym dniu!

ZWIĘKSZYSZ SWOJE KWALIFIKACJE

Przeprowadzany kurs z uprawnień SEP kończy się egzaminem państwowym. Po jego pozytywnym zaliczeniu uczestnicy szkolenia otrzymują Świadectwa Kwalifikacyjne w wybranych grupach (G1, G2, G3) w pełnych zakresach dla stanowisk eksploatacji (E) i/lub dozoru (D). Świadectwa kwalifikacyjne wydane przez SEP cieszą się uznaniem oraz są honorowane i wysoko cenione przez pracodawców w całej Unii Europejskiej.

DOBRA INWESTYCJA NA LATA

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wydawane są świadectwa kwalifikacyjne ważne na okres 5 lat. Kursy z uprawnień SEP to świetne rozwiązanie także dla osób, które chcą zmienić branżę. Dzięki uzyskanym kwalifikacjom uczestnicy kursu mają szansę znaleźć pracę na rynkach krajowych i zagranicznych.

PROFESJONALNE SZKOLENIA SEP

Organizujemy kursy SEP, w których mogą uczestniczyć:
– wszystkie zainteresowane osoby powyżej 18 roku życia,
– z minimum podstawowym wykształceniem.

Szkolenia SEP odbywają się w ciągu JEDNEGO DNIA.

Nasi wykładowcy w pełni i dokładnie omawiają każdy z elementów szkolenia, tak by rozwiać wszystkie wątpliwości. Bezpośrednio po przejściu kursu uczestnicy zdają ustny egzamin państwowy, po którym otrzymują Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne.

TYLKO U NAS – WIEDZA W NAJLEPSZEJ FORMIE!

Proponowane szkolenia z uprawnień SEP są niezwykle efektywne, a wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych.

Doświadczona kadra wykładowców stara się, by wszyscy uczestnicy kursów SEP wynieśli z nich jak najwięcej i bez problemów zdali ustny egzamin państwowy.

Dla uczestników szkolenia dostępne są praktyczne materiały szkoleniowe, dzięki którym zdobycie uprawnień SEP jest zdecydowanie łatwiejsze.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 660 900 900

Lub wyszukaj szkoleń SEP w swoim mieście:

Szukaj >>

Uprawnienia SEP

UPRAWNIENIA SEP – NASZA MISJA

Prowadząc nasze szkolenia chcemy podzielić się rzetelną wiedzą. Dlatego w naszym zespole pracują odpowiednio wykwalifikowane osoby. Każdy z wykładowców posiada niezbędną wiedzę i chęć przekazywania jej w przystępny i zrozumiały sposób.

Na trwającym zaledwie jeden dzień szkoleniu kursanci mogą zdobyć lub przedłużyć swoje uprawnienia SEP.