Kompleksowy kurs zgrzewania rur PP/PE!

Oferujemy kompleksowe szkolenie dla zgrzewaczy rur PP/PE. Z nami możesz poszerzyć swoje zawodowe kwalifikacje o zupełnie nowe, praktyczne umiejętności.

Szkolenie przeprowadzane jest w formie jednodniowego spotkania, trwającego około 8 godzin. Kurs zakończony jest egzaminem (teoretycznym i praktycznym).

Już teraz poszerz swoje możliwości na rynku pracy!

Cena kursu to 1050 zł/os.

Zainteresowany? Potrzebujesz więcej informacji?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zadzwoń: +48 888 817 777

Szkolenia dla zgrzewaczy rur PP/PE

SZKOLENIE ZGRZEWANIA RUR PP/PE – dla kogo

Szkolenie ZGRZEWANIA RUR PP/PE jest dedykowane dla osób, które pracują (lub chcą zacząć pracować) jako personel zgrzewający (spajający) przy produkcji zbiorników, armatury z tworzyw sztucznych, instalacji ogrzewania CO2, instalacji wodnych, rurociągów przesyłu gazu itd.

Kurs prowadzi wykwalifikowana kadra szkoleniowa, która może pochwalić się wysokim poziomem wiedzy oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. To zespół, który jest otwarty na wszelkie nowości w branży i śledzi wszystkie pojawiające się na rynku informacje.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NASZ KURS?

Pewność wysokich kwalifikacji

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, której każdy członek jest doskonale zaznajomiony z najnowszymi doniesieniami z branży.

Potwierdzenie zdobytych umiejętności

Szkolenie zakończone jest egzaminem, które pozwala zweryfikować zdobytą wiedzę i umiejętności. Po zdanym egzaminie uczestnik kursu otrzymuje certyfikat, zgodny z normą EN ISO 13067. Certyfikacji dokonuje TÜV Rheinland Polska. Certyfikat obowiązuje na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Uprawnienia do zgrzewania rur PP/PE

Uczestnik kursu, który zakończył szkolenie i zdał egzamin zyskuje uprawnienia do wykonywania zawodu Zgrzewacza rur PP/PE – potwierdzone certyfikatem.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Kursant, który uzyska pozytywny wynik, otrzymuje certyfikat, zgodny z normą EN ISO 13067. Uczestnictwo w szkoleniu, zdany egzamin końcowy oraz otrzymany certyfikat uprawniają do wykonywania zawodu zgrzewacza rur PP/PE.

Cena kursu to 1050 zł/os.

Rozporządzenie – uprawnienia zgrzewania rur PP/PE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy pracach spawalnicznych ( Dz.U. 2000 nr 40 poz. 470), osoby, które wykonują zgrzewanie są zobligowane do posiadania przynajmniej zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Zatem ukończenie kursu i zdany egzamin, poświadczony zdobytym certyfikatem, stanowią podstawę do wykonywania zawodu na tym stanowisku.

Zgrzewanie rur PP/PE

Zgrzewanie rur PP/PE

Przebieg szkolenia dla zgrzewaczy rur PP/PE

1. Zgrzewanie tworzyw termoplastycznych – omówienie zagrożeń dla zdrowia i bezpieczeństwa człowieka.
2. Przedstawienie ogólnych informacji z zakresu technologii zgrzewania oraz materiałów termoplastycznych
3. Stanowisko do zgrzewania tworzyw termoplastycznych – jak je przygotować, zgodnie z instrukcją.
4. Przygotowanie elementów do procesu łączenia.
5. Wybór warunków zgrzewania – w oparciu o instrukcje technologiczne.
6. Ocena jakości połączenia – pod względem wykonywanego złącza egzaminacyjnego.

Szkolenie podzielone jest na dwie części – teorię i praktykę.

Szkolenie teoretyczne obejmuje charakterystykę podstawowych pojęć i definicji z zakresu zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa człowieka w trakcie zgrzewania tworzyw termoplastycznych; fizyko-chemiczne właściwości tworzyw termoplastycznych (PP, PE) oraz omówienie metod zgrzewania tworzyw termoplastycznych metodami czołowymi pod względem ich charakterystyki i klasyfikacji.

Podczas szkolenia praktycznego uczestnik kursu będzie mógł zdobyć przydatną wiedzę na temat przygotowania się do pracy pod względem niezbędnych elementów do zgrzewania, doboru odpowiednich parametrów, wykonania złącza egzaminacyjnego oraz poznania zasad i metod oceny jakości złączy zgrzewanych doczolowo.

Zostań zgrzewaczem rur PP/PE – zapisz się na szkolenie

Chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu? Zostać zgrzewaczem rur PP/PE? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń: +48 888 817 777

Możesz też skorzystać z poniższego formularza

Podaj nam niezbędne dane, a skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i przekażemy Ci pełen pakiet informacji na temat szkolenia: wolne terminy, plan, założenia itd.