NOWOŚĆ na rynku!

Jesteś po szkoleniu podstawowym z montażu pomp ciepła w praktyce? Jednak chciałbyś udoskonalić swój warsztat techniczny? Zdobyć konkretne doświadczenie? Szukasz szkolenia, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i wzbogacić je o nowe, przydatne w codziennej pracy kompetencje z zakresu montażu pomp ciepła?
Zapraszamy na warsztaty z montażu pomp ciepła!  

Nasze warsztaty wyróżnia innowacyjne podejście! To zupełna NOWOŚĆ na rynku! To możliwość sprawdzenia się w realnych warunkach, podczas prawdziwego montażu pompy ciepła!  

Cena kursu to 2900 zł

Czas trwania to 2-3 dni robocze (w zależności od trudności montażu)

Zainteresowany?

Zadzwoń: +48 660 900 900

Lub wyszukaj warsztatów z montażu pomp ciepła:

Szukaj >>

Warsztaty z montażu pomp ciepła

Warsztaty z montażu pomp ciepła – dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które ukończyły kurs podstawowy z montażu pomp ciepła w praktyce i pragną w jeszcze większym zakresie rozwinąć swoje umiejętności praktyczne.

KOMPETENCJE i ROZWÓJ!

Rozwiń kompleksowo swoje kompetencje w zakresie montażu pomp ciepła. Dzięki naszym warsztatom masz możliwość zdobycia doświadczenia podczas realnego montażu pompy ciepła bezpośrednio u Klienta!

ZYSKAJ UPRAWNIENIA

Po ukończeniu naszych warsztatów, zyskasz nie tylko możliwość samodzielnego uruchamiania pomp ciepła, ale także i ich serwisowania!

REALNE ZADANIA

W naszych warsztatach stawiamy na rozwój konkretnych, realnych, praktycznych i „życiowych” umiejętności niezbędnych w pracy montera pomp ciepła!

Postaw na rozwój praktycznych umiejętności

Zapisz się na nasze warsztaty z montażu pomp ciepła i skorzystaj z nowatorskiej formuły szkolenia. Sprawdź swoją wiedzę i umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów z branży.

  • Montaż bezpośrednio w mieszkaniu/domu/firmie Klienta.
  • Małe grupy warsztatowe (dwóch monterów + uczestnik).
  • Realna praca w profesjonalnej ekipy monterów, jako jej pełnoprawny członek, jednak bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Nasze warsztaty = realne korzyści!

Warsztaty z montażu pomp ciepła, w zależności od stopnia trudności, trwają 2-3 dni. W tym czasie uczestnik warsztatów staje się pełnoprawnym członkiem ekipy monterów i wykonuje samodzielny montaż pompy ciepła wraz z jej uruchomieniem. To wszystko oczywiście pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy czuwają nad prawidłowym przebiegiem prac i służą swoim doświadczeniem. Uczestnik warsztatów może na bieżąco rozwiewać wszelkie, pojawiające się w trakcie montażu, wątpliwości. Co więcej, nie ponosi też żadnej odpowiedzialności. 

Dzięki warsztatom z montażu pomp ciepła zyskujesz konkretne kompetencje, które będziesz mógł później wykorzystać w codziennej pracy. To nie tylko większe doświadczenie, ale również większa pewność siebie i swoich umiejętności. To najlepsza inwestycja w siebie!

Warsztaty z montażu pomp ciepła

Warsztaty z montażu pomp ciepła

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 660 900 900
Zobacz pełne dane kontaktowe.

Lub wyszukaj najbliższe terminy warsztatów z montażu pomp ciepła:

Szukaj >>