POSTAW NA NAJWYŻSZĄ ZDAWALNOŚĆ

Oferujemy szkolenia dla najbardziej wymagających klientów!

Szkolenie prowadzone jest w trybie online oraz w formie stacjonarnej. Każdy klient może wybrać sobie formę szkolenia, którą preferuje.

Kursy lutowania twardego metodą 918 są przeznaczone jest dla osób, które zajmują się montażem i serwisem instalacji chłodniczych. Szkolenie te, będzie odpowiednie także dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Uprawnienia lutowacza niezbędne są dla osób, które zajmują się lutowaniem, m.in. w instalowaniu, konserwacji, serwisowaniu i naprawie urządzeń, systemów i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz agregatów transportowych w tym samochodów, przyczep i naczep chłodni.

Przeprowadzane przez nasz ośrodek szkolenie jest JEDNODNIOWE.

Zapewniamy wszystkie potrzebne elementy edukacyjne.

Kurs lutowania twardego metodą 918 jest jednym ze szkoleń którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli Urzędu Dozoru Technicznego (UDT).

Cena kursu to 850 zł/os.

Zainteresowany?

Zadzwoń: +48 660 900 900

JAK WYGLĄDA NASZ PROGRAM SZKOLENIA?

Szkolenie obejmuje wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu ręcznego lutowania palnikami gazowymi. Przygotowuje to, do zdania egzaminu kwalifikacyjnego.

Przeprowadzane szkolenie składa się z dwóch podstawowych części – teoretycznej i praktycznej.

Wykłady – część teoretyczna:

 • Zagadnienia teoretyczne związane z przepisami i zasadami wykonywania połączeń lutem twardym.
 • Metoda 918 – lutowanie twarde płomieniowe.

Zajęcia praktyczne:

 • Przygotowanie materiałów do lutowania.
 • Przygotowanie źródeł ciepła do lutowania.
 • Wykonywanie połączeń lutowanych, w tym metoda 918.
 • Testy szczelności wykonanych połączeń.

Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające zdobyte kwalifikacje.

KOMFORT I DOSTĘPNOŚĆ

Dzięki doświadczeniu zdobytemu na rynku szkoleń jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę szkolenia. Odpowiemy na każde z Państwa pytań. Nasze kursy dostępne są w wielu miastach Polski. Szkolenia zamknięte, na terenie zakładu pracy przeprowadzamy w dogodnym dla Państwa czasie.

PROFESJONALNA OBSŁUGA i WYSOKA ZDAWALNOŚĆ

Każdy ze współpracujących z nami szkoleniowców posiada odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania kursów. Nasi wykładowcy przekazują wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały. Wszystkie tematy kursu są odpowiednio i rzetelnie przedstawione. Bezpośrednio po szkoleniu przeprowadzany jest egzamin przez naszą własną Komisję Kwalifikacyjną.

WYŻSZE KWALIFIKACJE

Po szkoleniu, uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu. Natomiast po zdanym egzaminie Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza. Świadectwo honorowane jest zarówno w Polsce jak i innych krajach europejskich.

ABY PRZYSTĄPIĆ DO SZKOLENIA NALEŻY SPEŁNIĆ NASTĘPUJĄCE KRYTERIA:

 • ukończenie minimum szkoły podstawowej,
 • ukończony 18 rok życia,
 • zdolność do wykonywania zawodu lutowacza gazowego, potwierdzona świadectwem lekarskim.

W RAMACH SZKOLEŃ Z LUTOWANIA TWARDEGO METODĄ 918 OFERUJEMY:

 • wykłady i zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu,
 • konsultacje, odpowiedzi na dodatkowe pytania,
 • profesjonalne i w pełni wyposażone stanowiska oraz sale szkoleniowe,
 • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia,
 • materiały oraz pomoce dydaktyczne.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu, a po zaliczonym pozytywnie egzaminie – Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza*. Dzięki niemu otrzymujesz stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu lutowacza, które obowiązują zarówno w Polsce jak, i w innych krajach europejskich.

* Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 27 kwietnia 2000 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy-wszystkie osoby zajmujące się pracami spawalniczymi obejmującymi: spawanie, lutowanie, zgrzewanie oraz cięcie metali i tworzyw termoplastycznych zobowiązane są do odbycia odpowiedniego szkolenia. Każdy z pracowników powinien posiadać “Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia” – dlatego proponujemy wszystkim zainteresowanym pełne szkolenie z Lutowania Twardego Metodą 918.

Cena kursu to 850 zł/os.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 660 900 900

zobacz pełne dane kontaktowe.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Korzystając z oferty kursu lutowania twardego metodą 918 możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie szkolenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mamy starannie opracowany każdy etap współpracy. Nasza kadra szkoleniowa posiada odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu teoretycznego i praktycznego.

Tematyka wybranego kursu jest przerabiana na szkoleniu od strony teoretycznej i praktycznej. Skutkuje to bardzo wysoką zdawalnością wśród naszych kursantów. Bezpośrednio po szkoleniu przeprowadzany jest egzamin przez naszą własną Komisję Kwalifikacyjną.
Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu uczestnik otrzymuje Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Lutowacza.

Jego posiadanie zdecydowanie podwyższa kwalifikacje zawodowe i otwiera nowe możliwości pracy!