Prowadzimy kursy zawodowe o zasięgu ogólnopolskim

Jesteśmy ośrodkiem o zasięgu ogólnopolskim, przeprowadzamy pełne szkolenia F-gazy, dzięki którym można uzyskać niezbędne certyfikaty. Obowiązkowe dla wszystkich osób podejmujących pracę z F-gazami.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele dogodnych lokalizacji oraz terminów.
Staramy się tak przygotować kalendarz szkoleń, by zadowolić każdego z chętnych – szkolenia są organizowane przez cały rok!

Co nas wyróżnia?

Nasze szkolenia obejmują wszystkie tematy potrzebne by uzyskać certyfikat F-gazy. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie dręczące pytania. Możesz liczyć na naszą pomoc. Dzięki doświadczeniu, wiemy jak odpowiednio i konkretnie przeprowadzać szkolenia F-gazy. Jesteśmy w stanie świetnie przygotować wszystkich do egzaminu!

Szkolimy sprawnie, szybko i bez pośredników

Nasze Komisje Kwalifikacyjne działają zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 28 kwietnia 2003 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz. U. Nr 89, poz. 828 i Nr 129, poz. 1184 oraz z 2005 r. Nr 141, poz. 1189).

Ośrodek szkoleniowy BHP LEX Sp.z o.o. posiada własną Komisję Egzaminacyjną uprawnioną do egzaminowania w zakresie F-Gazów:
Certyfikacja UDT jednostki egzaminacyjnej: FGAZ-E/27/0004/22.

Jedyna taka sala multimedialna w Polsce

Oferujemy f-gazowe szkolenia w formie on-line przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu w sali multimedialnej. Dzięki perfekcyjnego oświetleniu, nagłośnieniu i precyzyjnym kamerom, kursant ma poczucie, jakby fizycznie uczestniczył w kursie.

Najlepsza kadra

Oferujemy naszym klientom najnowszą wiedzę specjalistyczną łączącego specjalistyczną oraz ugruntowaną praktykę. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających wiedzę i doświadczenie. Tworzymy profesjonalną Komisję Kwalifikacyjną.

Odpowiedni program szkolenia

Nasz ośrodek posiada najlepsze materiały szkoleniowe, dostępne dla każdego kursanta. Korzystając z nich masz pewność, że nic na egzaminie Cię nie zaskoczy!

Duże doświadczenie

W naszych szkoleniach wzięło udział już wiele firm i osób prywatnych na różnych szczeblach organizacji. Mamy bogate doświadczenie w realizacji szkoleń dla wielu branż.

Zajmujemy się profesjonalnym szkoleniem z zakresu F-gazów. Przeprowadzamy również kursy  dotyczące napełniania i obsługi butli, lutowania twardego metodą 918 oraz dzięki nam zdobędziesz uprawnienia energetyczne SEP.

Szukaj szkolenia

Nasze zadanie

Dzięki naszym szkoleniom F-gazy chcemy jak najlepiej przygotować chętne osoby do egzaminu.
W przystępnej formie przekazać całą potrzebną wiedzę o F-gazach.
Uprawnienia F-gazy nadawane są na podstawie zdobytych kwalifikacji oraz odpowiednio zdanych egzaminów. Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje zaświadczenie o posiadanych uprawnieniach. Na podstawie pozytywnego wyniku egzaminu wydawane są świadectwa kwalifikacyjne ważne BEZTERMINOWO!

Nasz cel

Chcemy, aby każdy z kursantów naszych szkoleń świetnie poradził sobie z egzaminem. Zależy nam na pełnym zadowoleniu z przeprowadzanych kursów.
Dzięki nam podniesiesz swoje kwalifikacje, co zagwarantuje Ci poszeżenie swoich działań na rynku, a nawet zdobycie dobrze płatnej pracy.

200 000

przeegzaminowanych
osób

50

doświadczonych
wykładowców

5300

przeprowadzonych
szkoleń

Opinie naszych klientów

Głównym celem naszej pracy jest zadowolenie naszych klientów, dlatego bardzo zależy nam na każdej konstruktywnej opinii. Chcemy wciąż rozwijać się dając nowe, lepsze możliwości zdobywania wiedzy nowym kursantom.

Inwestycja w kurs f-gazy okazała się świetną decyzją! Profesjonalne przeprowadzenie szkoleń i szczegółowe wprowadzenie w temat. W trakcie wykładów przedstawienie zagadnień od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Super szybki kontakt! Polecam serdecznie.

Tomek

Serdecznie polecam szkolenia f-gazy wszystkim, którzy dopiero chcą poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe. Kursy został przeprowadzany są na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa na każdym etapie - od wyboru szkoleń i dopasowania ich do indywidualnych potrzeb, po pozytywne zaliczenie egzaminu.

Zbigniew

W pełni polecam kursy f-gazy. Dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą podnieść kwalifikacjie i zyskać możliwość lepszej pracy. Szkolenia na super poziomie! Dokładne wyjaśnienie wszystkich zagadnień. A to wszystko prowadzone przez specjalistów. Sprawny, bezproblemowy kontakt.

Przemek

Pozostałe szkolenia

W naszej ofercie znajdziesz również kursy montażu klimatyzacji w praktyce, uprawnienia SEPowskie, a także kursy pomiarów elektrycznych w praktyce, lutowania twardego metodą 918, montaż pomp ciepła oraz kursy zgrzewania rur PP/PE!

Od niedawna prowadzimy również szkolenia w zakresie audytów i świadectw energetycznych oraz szkołę dla Elektryków!

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu kursant otrzymuje zaświadczenie o uprawnieniach. Dodatkowe certyfikaty podnoszą kwalifikacje i zwiększają szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy.

Montaż klimatyzacji w praktyce

Praktyczne szkolenie dotyczące montażu klimatyzacji. Główne tematy kursu to: zasady doboru urządzenia, niezbędne narzędzia i sposób ich użycia oraz praktyczny montaż. Po ukończeniu szkolenia kursant otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie nowych umiejętności.

Montaż pomp ciepła w praktyce

Praktyczne i nowatorskie szkolenie z zakresu montażu pomp ciepła. Obejmuje m.in. zagadnienia takie jak: lutowanie, montaż części chłodniczej i hydraulicznej, elementów, podłączenie elektryczne, uruchomienie urządzenia, serwis itd.

Warsztaty z montażu pomp ciepła

Rozwiń kompleksowo swoje kompetencje w zakresie montażu pomp ciepła. Dzięki naszym warsztatom masz możliwość zdobycia doświadczenia podczas realnego montażu pompy ciepła bezpośrednio u Klienta! NOWOŚĆ na rynku!

Lutowanie twarde
metodą 918

Szkolenie dotyczące lutowania twardego jest jednym z kursów, którego odbycie sprawdzane jest podczas kontroli UDT! Szkolenie skierowane jest do osób, które zajmują się montażem i serwisem instalacji chłodniczych.

Napełnianie
i obsługa butli

Kurs będzie odpowiedni głównie dla osób zajmujących się instalacją, konserwacją lub serwisowaniem stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła zawierających substancje kontrolowane lub fluorowane gazy cieplarniane.

Szkoła dla Elektryków

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia elektroenergetyczne! Nasze kursy pozwalają zdobyć przydatną wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do pracy w zawodzie elektryka.

Uprawnienia SEP

Uprawnienia SEP są jednymi z najważniejszych i najpopularniejszych uprawnień dla każdego elektryka. Dzięki tym uprawnieniom możliwe jest operowanie przy prądzie do określonego natężenia. Przyznawane są na podstawie zdobytych kwalifikacji oraz pozytywnie zdanych egzaminów.

Pomiary elektryczne w praktyce

Szkolenie praktyczne przeznaczone dla osób, które chcą zgodnie z najnowszymi standardami, prawidłowo wykonywać pomiary w instalacjach elektrycznych. Kursy prowadzimy w Zabrzu oraz Warszawie.

Kurs audytów energetycznych

Profesjonalne szkolenie dla audytorów energetycznych prowadzone pod okiem najlepszych specjalistów! Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce, który posiada akredytację TÜV Rheinland!

Kurs świadectw energetycznych

Dzięki temu szkoleniu, Kursant zyskuje uprawnienia do samodzielnego wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynku (wpis do Centralnego Rejestru Charakterystyki Energetycznej Budynków.).

Zgrzewanie rur PP/PE

Oferujemy kompleksowe szkolenie dla zgrzewaczy rur PP/PE zgodnie z normą EN ISO 13067. Certyfikacji dokonuje TÜV Rheinland Polska.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
lub zajrzyj tutaj

Zobacz FAQ